Saopštenje Pravnog fakulteta nakon što je devojka propala kroz plafon čitaonice

Juče su mediji preneli da je devojka propala kroz plafon čitaonice Pravnog fakulteta u Beogradu. Naime, navodno je devojci propala noga kroz plafon i ostala zaglavljena.

Juče su mediji preneli da je devojka propala kroz plafon čitaonice Pravnog fakulteta u Beogradu. Naime, navodno je devojci propala noga kroz plafon i ostala zaglavljena.

Fakultet se oglasio povodom ovog događaja, te vam izjavu prenosimo u celosti:

- Advertisement -

U sredstvima javnog informisanja i na društvenim mrežama danas se pojavila informacija da je jedna “studentkinja propala kroz plafon čitaonice na Pravnom fakultetu”.
Srećom, ovakav opis događaja ne odgovara istini. Naime, koleginica je, u želji da iskoristi jednu od plastičnih utičnica koje se nalaze na podu galerije čitaonice Pravnog fakulteta nehatno nagazila na plastičnu utičnicu. Tom prilikom je utičnica polomljena, upala je neznatno u pod, a preko utičnice je i koleginicino stopalo neznatno utonulo u pod galerije čitaonice. Pod pritiskom je sa poda galerije, tj. plafona čitaonice (gledajući iz prizemlja) pao manji komad maltera na drugu koleginicu koja je u tom trenutku učila u delu čitaonice u prizemlju.
Na sreću, obe koleginice su nepovređene nakon ovog događaja i normalno su nastavile sa učenjem, a izuzev polomljene plastične utičnice na podu galerije čitaonice nije nastala ni materijalna šteta.
U želji da i ubuduće izađemo u susret potrebi blagovremenog izveštavanja o svim informacijama sa Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, stojimo Vam na raspolaganju.

 

spot_img
spot_img

Najnovije

U kom uzrastu se inteligencija najviše razvija i kako da je podstičete kod dece ?

Inteligencija se razvija najviše u najranijim uzrastima, i raste sve do perioda adolescencije 16-18god, kada se njen dalji napredak usporava ili počinje da stagnira.

Individualni obrazovni plan (IOP): Šta je i šta znači za moje dete

Detalj koji često muči roditelje je “da li će to negde da piše” da njihovo dete radi po IOP-u...

Roditelji nekad i sad

Roditelji se do kraja života preispituju. Često imaju osećaj nesigurnosti. Dezorjentisani su mnoštvom saveta, kritikama, primerima neke bolje dece i nekih uspešnijih roditelja. Nekada misle da o svojoj deci ne znaju ništa, da sve rade pogrešno. 

Nemate vremena za druženje? Evo kako do veće socijalne povezanosti

Prema psihologu Robertu Waldingeru, zauzeti ljudi „često misle da će u nekoj neodređenoj budućnosti imati 'višak vremena', kada će moći da se povežu sa starim prijateljima“. Ali znamo da se to ne dešava često.

Rani znakovi autizma kod dece: Prepoznajte, ne plašite se, delujte

Vaša pažnja, strpljenje i posvećenost su ključni za detetov uspeh. Ako imate bilo kakve sumnje, ne oklevajte da potražite stručno mišljenje – čak i najmanji korak ka razumevanju i podršci vašem detetu može napraviti veliku razliku u njegovom životu.

Pratite nas

KOMENTARI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

SLIČNI ČLANCI KOJI VAS MOGU ZANIMATI:

spot_img
spot_img