Mjuzikl „Sela sam, pa šta” u izvođenju Muzičko-plesnog teatra „Iskrice” ponovo se vraća pred publiku 9. juna u Radničkom domu (Bulevar Mihajla Pupina 24, Novi Sad).
Velika je Zmajeva zadužbina. Još je topla ona žiška koju su Zmajevi potomci u detinjstvu dobili na dar. Ona greje i osvetljava i naše uspomene i naše sadašnje pokušaje da mislimo.
Mladi talenti fonda “DecaDeci” održaće tradicionalni novogodišnji Gala koncert u Kolarčevoj zadužbini 11. decembra.
Mali umetnici, članovi Beogradske Dečje filharmonije već sedam godina održavaju četiri...
Edukativni program Centra za muziku Kolarčeve zadužbine "Mala škola bontona – Kako se sluša koncert" održava se svake poslednje subote u mesecu, a naredno...
Premijera predstave Magareće godine pozorišta Boško Buha, koju je režirao Marko Manojlović biće održana u subotu, 22. novembra u Ateljeu 212.
Kako je rečeno na...
"Vraćamo se lutkarstvu, jer je dugi niz godina bilo zapostavljeno," kaže Alek Rodić, direktor Malog pozorišta „Duško Radović”, koje obeležava 65 godina rada.
„Da li...
Nismo se dogovorili kako se ponaša PRAVI muškarac, pa zahtevamo da se Bred Pit po potrebi pretvori u Ibrahimovića, pa u Rokija, ali, ipak da bude vukovac i razume se u filozofiju.